Ettevõttest

EstNor on aastal 2000 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamiseks tegevusalaks on puitmajade tootmine. 23 aasta jooksul on ehitanud uued kodud või puhkemajad rohkem kui 1000 perekonnale.  Peamiseks ekspordituruks on Norra, kuhu on tarninud kokku ca 80% toodangust, järgnevad Rootsi, Eesti, Šveits, Lichtenstein, Saksamaa, Soome.

EstNor toodab puitkonstruktsioonil element- ja moodulmajasid.  Lisaks eluhoonetele (ühepereelemud, paarismajad, ridaelamud, kortermajad) toodetakse ka fassaadielemente kortermajadele ja ühiskondlikutele hoonetele.

EstNor tegeleb ka vanade renoveeritavate majade fassaadielementide tootmisega.

EstNor`i majad valmivad kontrollitud keskkonnas ja ilmastiku (vihm, lumi, tuul, temperatuur) eest kaitstuna. Tehasetöö on kiire ja kvaliteetne, tööd teostatakse sertifitseeritud kvaliteedijuhtimiste alustel. Ettevõte omab tegevuseks vajalike litsentse ja sertifikaate.

Elemendi- ja moodulmajade tootmine toimub Harjumaal Kiili majatehases. Lisaks on meil pidev koostöö partneritega, kes aitavad meil kõik vajalikud tellimused täita. EstNori aastane tootmisvõimekus on ca 50 maja, põrandapinnaga ca 10 000 m².

Ettevõte on orienteeritud äriklientidele (arendajad, ehitusettevõtted, vahendajad), vähesel määral teenindatakse ka erakliente.

Liikmelisus:
EstNor on Eesti Puitmajaliidu liige
EstNor on Kiili Ettevõtjate Liidu liige
EstNor on Norra-Eesti kaubanduskoja liige

“Aasta Tehasemaja” auhinnad:
2023 – Parim erilahendus ja Rothoblaas eripreemia – Norra üliõpilasmaja fassaadielemendid
2021 – Senco, Monier ja Essve eripreemiad – vabaajamaja Norras
2020 – Parim erilahendus – Skøyen Atrium III büroohoone Norras
2019 – parim eramaja ja NorDani eriauhind – EstNor OÜ maja Norras
2018 – parim avalik hoone – EstNor OÜ lao- ja büroohoone Rootsis
2017 – “Delfi lugejate lemmik” auhind ja Akzo Bonel Baltics AS eriauhind – EstNor OÜ eramu Norras
2015 – II koht üldkokkuvõttes ja Lotus Timberi ning Monieri eriauhind – EstNor OÜ kortermaja Norras

 

Sponsorlus:

Toetused:

EstNor OÜ viib perioodil 01.01.2023 – 31.03.2024 projekti nr 20.1.01.22-0165 „EstNor OÜ protsesside digitaliseerimise läbiviimine“, mida rahastatakse Euroopa Liidu taasterahastu NextGenerationEU vahenditest 34230 euro ulatuses. Projekti eesmärk on EstNor OÜ digitaliseerimise strateegilise tegevusplaani koostamine ning ettevõtte tootmis- ja ehitusprotsessi tõhustamine ning digitaliseerimine. Projekti tulemusena suureneb ettevõtte tootlikkus ja tööviljakus ning sellega ettevõtte poolt loodav lisandväärtus.